Napsat novou zprávu
 

Vyřešte příklad: 12 mínus 5 se rovná

Michaela Robová
Dobrý den, poptávám školu v přírodě na podzim 2018. Mám pár otázek: 1) Zda poskytujete zdravotníka, popř. noční službu? 2) Zda nabízíte nějaké organizované programu v průběhu školy v přírodě? 3) Zda je u vás možná dieta - celiakie Jsme třída čtvrťáků (28 dětí) a chtěli bychom pobyt od pondělí do pátku. Mohli byste mi poslat cenu za jedno dítě (pobyt, strava, doprava)? Děkuji S pozdravem M. Robová

4. duben 2018
K. Vršková

Dobrý den, paní Robová,

v rámci pobytu poskytujeme zdravotní službu 24 hodin denně. Během pobytu je zajištěna  od 19 hodin do 7 hodin noční služba, která drží nad dětmi dozor.

V průběhu dne jsou s dětmi naše paní učitelky, které mají s dětmi program. Druhou část dne jsou s dětmi vyjíždějící paní učitelky. Během školy v přírodě se snažíme, co nejvíce využít pobytu venku, ale též si každé dítě vyrobí z přírodnin  výrobek, který si odváží domů.

Co se týče speciálních požadavků na jídlo. 

Po celou dobu působení školy vycházíme vstříc rodičům dětí,  které  jsou nějak zdravotně omezeny. Snažíme se, aby dítě nebylo vyřazeno z možnosti vyjet na školu v přírodě.

K tomu potřebujeme:

  • spolupráci s rodiči – včas nahlásit požadavky a domluvit se s ředitelkou ŠvP nebo přímo s naší vedoucí stravování
  • písemné přesné pokyny týkající se toho s čím má dítě problém
  • s sebou navíc vlastní suroviny na které je dítě zvyklé (těstoviny, chléb…), které se kombinují po dohodě s rodiči s naší běžnou stravou

Ceny za pobyt jsou uvedeny v sekci VOLNÉ TERMÍNY A CENY na našich web. stránkách. Zde jsou též uvedeny i volné termíny.

Pokud byste měla nějaké zvláštní požadavky, kontaktujte mě na tel čísle uvedené v kontaktech

S pozdravem a přáním hezkého dne

Kateřina Vršková

řed. školy


6. duben 2018
Powered by Phoca Guestbook